[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Форум » EternalGaming™ © Официален геймърски отбор. » Кандидатствай за ОТБОРА » Приети » Кандидатура за част от отбора |EGB|
Кандидатура за част от отбора |EGB|
VoRTeX
Дата: Friday, 29.08.2014, 16:21 | Съобщение # 1


1. Как се казвате ? - Казвам се Виктор.

2. На колко години сте ? - На 14 Години съм.

3. От къде сте ? - От Варна съм.

4. Имате ли опит във снимане и обработка ? (Линк за да се уверим) - Имам опит но никога не съм се захващал сериозно с това. Линк към Youtube Видео

5. Да имате хубав микрофон (да не пращи) !!! - Хубав е - A4TECH Headset + Microphone.

6. Защо искате да сте в отбора ? - От много време търся сериозен и отдаден отбор.

7. Имате ли хубав компютър и хубав Интернет ? - Компютърът ми покрива всички изисквания, въпреки че не е много добър.. Скоро получавам нов и ще бъде наред. Интернетът: (Нямам проблеми с него)
(Минимум: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+/Intel Core i2 DUO E4300 RAM 1 WINDOWS XP /RAM 2 WINDOWS VISTA/7/8 ATI Radeon™ HD 5450/Nvidia GeForce 8800 GT )

8. Ще качвате ли сериозно клипове ? - Да!

9. Скайп за връзка (Задължително !) ! - ermac92

10. На какви игри можете и ще можете да снимате ! - League of Legends, Minecraft, Hearthstone, Dota 2, Counter strike, WoW.. Почти всичко без по тежките игри. (засега)

11.Имате ли Steam account и какъв е той ? - Имам - VoRTeXeR007 но не играя оттам.

12. С какво ще помогнете за отбора ? - Със каквото мога.

13. Какво по точно ще правите ако Ви приемем ? - Разбирам много от PhotoShop, Дизайн, Програмиране и кодирване (в момента уча това) мога да съм много полезен за сайта и за разпространяването на отбора.

Така, след като приключих този образец. Надявам се да нямате нищо против да си напиша собствен текст.
Здравейте, казвам се Виктор и съм от Варна. Винаги съм харесвал технологията (игрите, програмирането, дизайнът и т.н) смятам това да ми е професията за напред.
Имам малък канал в YouTube който няма да напиша тук (да не се счита за реклама) където се забавлявам си правя видеота на GamePlay.
Обичам да се занимавам с Photoshop и уча Програмиране в момента. Предпочитам да играя безплатни игри защото там има много повече хора и мога да играя с приятели и други хора които нямат пари да си купят играта.
Надявам се да ме изберете заради уменията ми и характера ми а не да ме отхвърлите заради компютърът ми и интернетът ми (както много други са правили)
Нямам какво още да кажа..
Благодаря за отделеното време.
(Също така обичам да плувам!!)
 
TheDjRider
Дата: Friday, 29.08.2014, 23:21 | Съобщение # 2

Група:  

Няма спирачки
Съобщения: 282
Награди: 3
Репутация: 101
Статус: Offline
VoRTeX, Всичко което си написал е яко да, Приет си до следващ отговор.

Eternal Network- A different view of the world !
EternalGaming World Team - Best Gaming Teams in all world !
Eternal Order - You need somethnk try our products !
Eternal Radio - Great music is here !
Eternal Support - Find you answer !


Eternal Moto: If you are Eternal prove it, if not learn how to be !
 
Форум » EternalGaming™ © Официален геймърски отбор. » Кандидатствай за ОТБОРА » Приети » Кандидатура за част от отбора |EGB|
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: